Abyste na svůj velký den měli ty nejkrásnější vzpomínky

Svatební den jistě patří mezi nejvýznamnější v životě. Každý detail příprav si proto zaslouží ten nejpečlivější přístup — ať už jde o prostředí samotného obřadu, svatební tabuli či místo, kde novomanželé stráví svou první skutečně společnou noc. Každý okamžik, každá drobnost, každé zašumění lesa se může stát nezapomenutelnou vzpomínkou. S radostí budeme při tom a uděláme vše pro to, abyste vy i vaši hosté prožili opravdu krásnou svatbu.

Přivítáme vás na statku s téměř tří set letou historií, v krásném prostředí Kokořínska, jehož srdce bije hned za brankou zahrady. Náš kuchař pro nevěstu s ženichem i jejich svatebčany připraví slavnostní oběd podle tradičních českých receptů, stejně jako večerní raut či grilované speciality, které si můžete vychutnat na venkovní terase s parketem. Veškerý personál se postará o vaše maximální pohodlí a spokojenost.

Neváhejte se na nás obrátit s vašimi dotazy, představami či přáními. Naše kolegyně Hanka se o vás postará. S pořádáním a organizováním svateb a společenských akcí má bohaté zkušenosti.

Pro začátek si prosím projděte několik základních bodů

Přesvědčte se, jestli se náš statek hodí pro vaši svatbu přesně tak, jak jste si ji vysnili. Svatební den rozhodně není to správné místo pro kompromisy.

V 9 pokojích našeho penzionu dokážeme ubytovat 38 osob. Kapacitu můžeme rozšířit o 10 míst pro vaše méně náročné přátele, kterým bychom nabídli společnou místnost s vlastní koupelnou. Ke spaní by potřebovali vlastní karimatku a spacák.

Svatební tabuli umíme sestavit pro pohodlné usazení 40 osob.

Při účasti do 40 osob jsme schopni vlastními kapacitami zajistit servírovaný oběd i večerní raut, případně grilování.

Při účasti více než 40 osob zajišťuje občerstvení externí cateringová společnost, se kterou společně se snoubenci ladíme jednotlivé organizační záležitosti.

Mimo teplotně příznivé měsíce jsme schopni připravit pohodlný raut až pro 55 osob přímo v jídelně. Pokud byste si přáli prostřít svatební tabuli, usadíme k ní 40 svatebčanů.

Venkovní terasu s parketem jsme v teplotně příznivých měsících schopni chránit dvěma slunečníky, každým o rozměru 5×5 metrů. Terasu lze případně kompletně zastřešit tzv. party stanem od externího dodavatele. Využitím party stanu tak můžeme navýšit i samotnou kapacitu pro pořádání svatební oslavy. Náklady na pronájem party stanu jsou připsány na účet snoubenců.

Svatební obřad lze pořádat přímo na statku, je-li termín snoubenci včas rezervován na matrice.

Vyhovuje vám, co jste si přečetli?

Vyplňte prosím formulář níže a podělte se s námi o podrobnější informace — o celkovém počtu hostů, o počtu hostů, kteří u nás budou chtít přespat před obřadem či po obřadu, případně o čemkoli dalším, co vás napadne. Každá informace nám pomůže připravit nejpřesnější nabídku.

Vaši zprávu si přečteme a ozveme se vám. Vzhledem k tomu, že náš statek je především ubytovací zařízení, nedisponujeme žádným univerzálním svatebním ceníkem. Nabídka tak bude „šita na míru“ vašim potřebám.

Homutův Statek v Mšeně hodnocení