Abyste na svůj velký den měli ty nejkrásnější vzpomínky

Svatební den jistě patří mezi nejvýznamnější v životě. Každý detail příprav si proto zaslouží ten nejpečlivější přístup — ať už jde o prostředí samotného obřadu, svatební tabuli či místo, kde novomanželé stráví svou první skutečně společnou noc. Každý okamžik, každá drobnost, každé zašumění lesa se může stát nezapomenutelnou vzpomínkou. S radostí budeme při tom a uděláme vše pro to, abyste vy i vaši hosté prožili opravdu krásnou svatbu.

Přivítáme vás na statku s téměř tří set letou historií, v krásném prostředí Kokořínska, jehož srdce bije hned za brankou zahrady. Náš kuchař pro nevěstu s ženichem i jejich svatebčany připraví slavnostní oběd podle tradičních českých receptů, stejně jako večerní raut či grilované speciality, které si můžete vychutnat na venkovní terase s parketem. Veškerý personál se postará o vaše maximální pohodlí a spokojenost.

Neváhejte se na nás obrátit s vašimi dotazy, představami či přáními. Naše kolegyně Hanka se o vás postará. S pořádáním a organizováním svateb a společenských akcí má bohaté zkušenosti.

Pro začátek si prosím projděte několik základních bodů

Přesvědčte se, jestli se náš statek hodí pro vaši svatbu přesně tak, jak jste si ji vysnili. Svatební den rozhodně není to správné místo pro kompromisy.

Ubytovací kapacita čítá 7 pokojů a 2 apartmány. Celkem nabízíme 37 lůžek vč. přistýlek a dále možnost společné noclehárny s vlastním sociálním zařízením pro maximálně 10 osob s vlastním vybavením pro přespání.

Pohoštění pro vás zajistíme do 40 osob dle přání formou servírovaného oběda a následného rautu nebo grilu, do 65 osob můžeme připravit pestrý studený i teplý raut včetně grilování. Nabídneme vám široký sortiment vín z produkce Mělnického školního statku, místního vinařství Kraus nebo vína z německých, francouzských a italských vinic dle našeho aktuálního vinného lístku. U sudového piva nabízíme standardní značky a dále pivo z místního Pivovaru Lobeč i oblíbený cider z produkce Lobečské cidérky. Nealkoholické nápoje včetně pestré nabídky domácích limonád jsou rovněž k dispozici. Při dodávce vlastních nápojů účtujeme servisní poplatek.

Obřad je možný v areálu statku na zahradě nebo na lesním paloučku, termín pro civilní obřad je nezbytné rezervovat na matričním úřadě města Mšeno a je možný od pondělí do soboty, vždy po předchozí dohodě s matričním úřadem. V neděli je možný pouze církevní obřad, je-li snoubenci domluven s příslušnou církví a zároveň je nezbytné projednat povolení ke sňatku na matričním úřadě ve Mšeně.

Prostory pro vaši oslavu v letních měsících sestávají z jídelny s kapacitou 42 míst k sezení, není-li požadavek na sestavení svatební tabule. Dále nabízíme venkovní terasu s parketem a samozřejmě celý prostor zahrady a lesní partie areálu. Terasa je chráněna standardně 2 slunečníky o rozměrech 5x5 m. Terasu lze případně kompletně zastřešit tzv. party stanem od externího dodavatele. Náklady na pronájem party stanu hradí snoubenci.

Maximální kapacita areálu pro oslavu je 65 osob.

Vyhovuje vám, co jste si přečetli?

Vyplňte prosím formulář níže a podělte se s námi o podrobnější informace — o celkovém počtu hostů, o počtu hostů, kteří u nás budou chtít přespat před obřadem či po obřadu, případně o čemkoli dalším, co vás napadne. Každá informace nám pomůže připravit nejpřesnější nabídku.

Vaši zprávu si přečteme a ozveme se vám. Vzhledem k tomu, že náš statek je především ubytovací zařízení, nedisponujeme žádným univerzálním svatebním ceníkem. Nabídka tak bude „šita na míru“ vašim potřebám.