Homutův statek, ideální místo pro váš příští teambuilding nebo oslavu firemních úspěchů

V pohodlné vzdálenosti od Prahy či Liberce, obklopený úžasnou přírodou chráněné krajinné oblasti Kokořínsko a s klidnou atmosférou, vám pomůže vyskočit z každodenního stereotypu, relaxovat a bez rušení prozkoumávat a rozvíjet vaše nápady.

Disponujeme vlastní školící místností s kapacitou 13 osob a vybavením, které zvládne všechny vaše potřeby. V případě většího počtu lidi a výhradního pronájmu celého statku jsme schopni pro vaše potřeby přizpůsobit prostory jídelny, která dle svého uspořádání pojme od 20 do 42 osob.

Školící místnost
Samostatně přístupný prostor s malým kuchyňským koutem pro přípravu vlastního občerstvení a vlastním sociálním zařízením pro vaše maximální pohodlí. Pro potřeby školení můžete místnost zatemnit a využít Smart LED TV s úhlopříčkou displeje 138 cm (55’’) (Full HD, podsvícení Smart Edge LED, Micro Dimming Pro, integrovaná Wi-Fi, webový prohlížeč, Bluetooth, zrcadlení obrazovky, HbbTV, 400 PQI, mediální přehrávač, DLNA, záznam vysílání na USB, OS Tizen), flipchart, nástěnnou tabuli a internetové připojení. V místnosti najdete i stolek pro školitele.

Pohoštění
Oběd si můžete vybrat ze standardní nabídky našeho menu. Večeři dokážeme připravit ve formě rautu, grilování (dle počasí) či nabídkou speciálního menu (například zvěřinového). Pro dopolední a odpolední „coffee-break“ zajistíme malé občerstvení, v jehož standardu nechybí mimo jiné domací moravské koláčky či domácí chlebíčky, ovoce a nápoje (např. domácí limonády) dle vaší objednávky. Pokud se rozhodnete ozvláštnit svou firemní akci nějakou outdoorovou aktivitou, vybavíme vás vydatným svačinovým balíčkem, aby vám nedošla energie.

Aktivity
Společně s agenturou YellowPoint – Firemní akce jsme schopni vám nabídnout rozmanité příležitosti pro aktivní odpočinek a zábavné utužení celého kolektivu. Můžete se pobavit při únikových hrách, v bludišti, lukostřelbou, foukačkami a mnohými dalšími aktivitami. Chtěli byste navštívit jedinečný, pečlivě obnovený, parostrojní pivovar v Lobči? Zajistíme vám jeho prohlídku. Chtěli byste se dozvědět více o vybraných mělnických a německých vínech z vinic, se kterými spolupracujeme? Připravíme pro vás jejich odbornou ochutnávku vín v rámci večerního posezení. Měli byste zájem o zajištění večírku s DJem či profesionálně vedenou ruletou — žádný problém, jen nám dejte vědět svá přání.

Celková kapacita ubytování
V 9 pokojích našeho penzionu dokážeme ubytovat 38 osob. Přesné specifikace jednotlivých pokojů najdete na této stránce.

Potřebujete se na něco zeptat? Kontaktujte nás

Vyplňte prosím formulář níže, abyste urychlili naši vzájemnou komunikaci. Napište nám co nejvíce informací. Každý detail nám pomůže připravit nejpřesnější nabídku. Nedisponujeme žádným univerzálním ceníkem, a tak každou poptávku „šijeme na míru“ konkrétním potřebám. Moc děkujeme. Ozveme se vám.

Ve spolupráci s

Homutův Statek v Mšeně hodnocení